Apie mane

OUTDATED (pasenęs)! Kada nors parašysiu iš naujo. :)

Nelabai mėgstu ir nelabai moku pristatinėti save. Esu Karolis, šiuo metu man yra 18 metų, mokausi 12-oje klasėje. Domiuosi programavimu, ruošiuosi stoti į VU arba VGTU, į su tuo susijusią specialybę. Laikau save realistu, skeptiku – nors dauguma skepticizmą supranta kaip aklą visko neigimą, tačiau tai nėra teisinga – skepticimas yra metodas leidžiantis atskirti tikrą informaciją nuo klaidingos, įrodymų ieškojimas teiginiuose. Skeptikas yra tas žmogus, kuris linkęs viską patikrinti prieš patikėdamas bet kokiu teiginiu, plačiau pasiskaityti apie tai galima čia. Esu vienas iš tų žmonių, kuriems įdomu yra beveik viskas, pradedant maisto gaminimu, baigiant branduoline fizika.

Labai mėgstu žiūrėt filmus, ypač “sunkius”, dramas su daug siužeto vingių, užslėpta prasme, netikėta pabaiga. Kaip vienus iš mėgstamiausių galėčiau paminėti dramas “Trust”, “Seven Pounds”, biografinę dramą “The Social Network”, tragikomediją “Hesher”. Aišku, tai nereiškia, kad nemėgstu ir kitokio žanro filmų, kaip trileriai, komedijos ir kt. Muziką, kaip ir filmus, taip pat mėgstu “sunkią”, kaip sunkusis rokas, metalas. Apskritai, kalbant apie muziką, mėgstu profesionalumą, todėl negaliu pakęst didžiosios dalies populiariosios muzikos. Profesionali muzika, mano asmenine nuomone, yra tokia muzika, kuri yra atliekama instrumentais, o ne padaromas muzikos takelis su kompiuterine programa ir sukuriami žodžiai, kurie pop muzikoje retai ne tik neturi logiškos prasmės, bet ir visiškai nesiriša. Tuo labiau nemėgstu atlikėjų per koncertus dainuojančių su fonogramomis – mano manymu tai yra nepagarba visiems atlikėjo(-os) gerbėjams.

Kodėl nusprendžiau kurti šį tinklaraštį ir apie ką jis bus? Nusprendžiau kurti pažiūrėjęs filmą “The Social Network”. Tiesiog patraukė pati “bloginimo” idėja. Dažnai sugalvoju kažkokių idėjų, užsibrėžiu kažkokius tikslus, tačiau vis pritrūksta valios juos įgyvendinti. Blog’as gali būti vienas iš dalykų, kuris skatintų įgyvendinti savo planus – kai apie planą užsimeni tinklaraštyje, tai atsiranda stimulas viską užbaigti, nesinori visko mesti pusiaukelėje ir nuvilti savo skaitytojus. Taigi, šis tinklaraštis man turėtų būti kaip savęs skatinimo priemonė, nes esu gan didelis tinginys. Apie ką jis bus? Manau, kad didžioji dalis tinklaraščio bus apie programavimą ir informacines technologijas, tačiau tai nereiškia, kad rašysiu vien apie tai. Kadangi, kaip minėjau, laikau save skeptiku, tinklaraštyje kai kada parašysiu ir apie tai, išdėstysiu savo poziciją vienokiais ar kitokiais klausimais ar pan., taigi vien informacinėmis technologijomis ir programavimu tikrai neapsiribosiu.

Taip pat būtų malonu retsykiais sulaukti pasiūlymų ar pageidavimų iš savo skaitytojų. Taip pat priimu ir labai vertinu argumentuotą kritiką. Tad Jūsų, mieli skaitytojai, atsiliepimai visad laukiami, informaciją, kaip su manimi susisiekti ir mano kontaktus, galite rasti “Kontaktai” skiltyje. Iš anksto dėkoju už bet kokį atsiliepimą ar pasiūlymą.