Hello World!

Rugsėjo 23, 2011

Taigi, kadangi tai mano pirmasis įrašas, pradėsiu nuo pasisveikinimo, kiek ilgokai galvojau, ką parašyti pirmajame įraše, nes prisistatyti jau spėjau parašęs straipsnelį “Apie save”, taip pat apie tinklaraštį ir jo specifiką pakalbėjau ten, tai čia kaip ir nebeliko, ką pridurti, o pradėti “bloginti” nepasisveikinus nesinorėjo. Galų gale, nemanau, kad daug žmonių iškart užsukę į mano tinklaraštį puls skaityti to “Apie mane”. Kad nesikartočiau, čia parašysiu artimiausius savo planus.

Visų pirma, norėčiau sukurti video pamokų ciklą apie PHP programavimą “for dummies”. Žinau, kad daugumai programuotojų PHP yra jau kiek pabodęs ir neįdomus reikalas. Galbūt kai kurie netgi bando pereiti prie kitokių web programavimo galimybių, kaip C++ ar Python. Taip pat žinau, kad PHP pamokų internete yra apstu ir, kas netingi, gali tikrai nesunkiai rasti informacijos apie tai, tačiau mano tikslas bus sudėti viską į vieną vietą ir judėti nuo pačių paprasčiausių dalykų iki sudėtingesnių. Pasikartosiu, kad pamokų serija bus skirta būtent pradedantiesiems, t.y. jose nebus vaizduojami labai “advanced” dalykai, kaip pvz. sklandus darbas su keliomis duomenų bazėmis, kitokių duomenų bazių nei MySQL naudojimas ar pan. dalykai. Galbūt ateityje pabandysiu sukurti kažką jau patyrusiems programuotojams.

Nesupraskit klaidingai, tos pamokėlės tikrai nebus vienintelis dalykas, kurį aš čia “postinsiu”. Rašysiu ir apie kitus dalykus – pasistengsiu čia informuoti apie naujienas, kurios man pasirodys įdomios, ir jas pakomentuoti ir pan. Na, pasistengsiu nebūti nuobodus. :)

Taip pat ateityje norėtųsi sukurti pamokų apie programavimą .NET aplinkoje, bet čia gan tolimos ateities planai, nes pats šioje srityje dar esu pakankamai žalias.

Dar norisi pridurti, kad šis blogas nebus vienas iš tų, kuris kepa straipsnius kasdien, pasistengsiu parašyti bent vieną straipsnį per savaitę. Žinau, kad kažkam tai atrodys mažai, bet stengiuosi orientuotis į kokybę, o ne kiekybę. Galbūt egzistuoja ir tokių blogų, kurie rašo naudingus straipsnius ir atnaujinami jie būna kasdien, tačiau aš neturiu tiek laiko, o rašyti beverčių straipsnių vien tam, kad atnaujinti tikrai nesinori.

Na ir pabaigai, mano kontaktus galima rasti “Kontaktai” skiltyje. Taigi, jeigu turite kažkokių pasiūlymų ar kritikos (o ji man yra labai svarbi), ar galų gale tiesiog norit pabendrauti, nesidrovėkit man parašyti per Skype ar FB. Ačiū! :)

4 komentarai(-ų) prie “Hello World!”

  1. Sveikinu startavus! Lauksiu įdomių įrašų, taip pat tikiuosi įdomių diskusijų komentaruose. Man, kaip idealistei, visada įdomi argumentuota skeptiko, realisto, logiko pozicija :) Suprantu, kad žmonės skirtingi, ir jų požiūriai skiriasi, bet būtent todėl ir įdomu išgirsti kitokią nuomonę, pabandyti suvokti, kaip pasaulį mato kitos akys, arba kaip indėnai sakydavo: “panešioti kito žmogaus mokasinus”. Sėkmės rašant!

  2. Ačiū už gražius žodžius. Visad smagu sužinoti, kad dar kažką domina logiška argumentacija, įrodymai, nes kai kada atrodo, kad šie dalykai jau kiek “išėję iš mados”, kad dabar žmonėms daug svarbiau yra skambūs žodžiai, sensacijos, teiginiai, kurie nėra patvirtinti ir netgi negali būti patvirtinti, tačiau skambantys įdomiai ir sensacingai. Pasistengsiu nenuvilti. :)

  3. Mano nuomone joks mąstymo būdas negali išeiti iš mados, nes visi reikalingi. Ir tik siauro mąstymo žmogus, būdamas, tarkim, idealistu, visiškai nesidomės kaip mąsto realistas, pragmatikas ar analitikas. Bent man įdomiausi pokalbiai būna su kitaip mąstančiu žmogumi, tada jaučiu kaip plečiu akiratį, išmokstu pamatyt tuos pačius dalykus iš kitų pusių. :) Prisiminiau juokelį su vaivorykšte – sykį pasakiau draugui: “žiūrėk – vaivorykštė ant miško”, o jis sako: “tai kad ne ant miško, o priešais mišką”. Aš mąsčiau apie Photoshopo sluoksnius, o jis – apie trimatę erdvę :D Įdomiausia, kad teisūs buvom abu. :)

  4. Sėkmės įgyvendinant visus užsibrėžtus tikslus.

Palikite komentarą